| Stock # | 26F450AP |
| Odometer | 26,626 kms |
| Exterior Colour | BLUE |
| VIN | 1FTFW3L87SKE95042 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
| Stock # | 26F573A |
| Odometer | 74,891 kms |
| Exterior Colour | BLUE |
| VIN | 1FTFW1E59MFB97188 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | 5.0L V8 |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
| Stock # | 26F577AP |
| Odometer | 80,397 kms |
| Exterior Colour | BLUE |
| VIN | 1FTFW3L83RKF16074 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
| Stock # | 26F326A |
| Odometer | 53,735 kms |
| Exterior Colour | BLUE |
| VIN | 1FTEW1EP9PKE52625 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 2.7L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
| Stock # | 26F301A |
| Odometer | 146,686 kms |
| Exterior Colour | BLUE |
| VIN | 1FTEW1E59LKE83530 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | 5.0L V8 |
| Transmission | Automatic w/Dual Shift Mode |
Thank You!
Your information has been submitted successfully.
A member of our staff will contact you shortly.
Thank you for choosing City Ford!
Request Information for Stock #
Thank You!
Your information has been submitted successfully.
A member of our staff will contact you shortly.
Thank you for choosing City Ford!
Request Price for Stock #