Used Ford F-150 Trucks for sale near Edmonton, Alberta, Canada
2024 Ford F-150 STX 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 25F1085A |
| Exterior Colour | GREY |
| VIN | 1FTEW2LP0RKE79286 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 2.7L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2018 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26F338B |
| Exterior Colour | SILVER |
| VIN | 1FTEW1EB2JFC95993 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | 3.3L V6 PFDI |
| Transmission | Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2025 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26F450AP |
| Exterior Colour | BLUE |
| VIN | 1FTFW3L87SKE95042 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2023 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 25F1497A |
| Exterior Colour | WHITE |
| VIN | 1FTEW1EP9PFD14852 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 2.7L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2024 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26F327A |
| Exterior Colour | WHITE |
| VIN | 1FTFW5L80RFA58515 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2024 Ford F-150 King Ranch 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26EXP247AP |
| Exterior Colour | WHITE |
| VIN | 1FTFW6L85RFA43482 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2025 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26F451AP |
| Exterior Colour | BLACK |
| VIN | 1FTFW3L84SKF16882 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2025 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26F261A |
| Exterior Colour | WHITE |
| VIN | 1FTFW3L89SKD70799 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2023 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew 6.5' Box
| Stock # | 26F730A |
| Exterior Colour | WHITE |
| VIN | 1FTFW1E80PFC50455 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2020 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26BS215A |
| Exterior Colour | GREY |
| VIN | 1FTEW1E46LKF49233 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2023 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26F558A |
| Exterior Colour | WHITE |
| VIN | 1FTFW1E80PFC42534 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2024 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26F577AP |
| Exterior Colour | BLUE |
| VIN | 1FTFW3L83RKF16074 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2018 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | NC26F132A |
| Exterior Colour | BLACK |
| VIN | 1FTEW1EG1JFA11099 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2024 Ford F-150 STX 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 25F1154A |
| Exterior Colour | RED |
| VIN | 1FTEW2LP3RKE59033 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 2.7L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2023 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26F236AP |
| Exterior Colour | WHITE |
| VIN | 1FTFW1E82PFB82675 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 3.5L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2021 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26F573A |
| Exterior Colour | BLUE |
| VIN | 1FTFW1E59MFB97188 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | 5.0L V8 |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!
2023 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew 5.5' Box
| Stock # | 26F326A |
| Exterior Colour | BLUE |
| VIN | 1FTEW1EP9PKE52625 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 2.7L V6 ECOBOOST |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Cash or Prizes!















