Ford Fleet Vehicle Sales Edmonton
See something of interest or looking for something specific?
2026 Ford Super Duty F-250 SRW XLT 4x4 Crew Cab 8' Box
| Stock # | 26SD667 |
| Status | New |
| Exterior Colour | OXFORD WHITE |
| Interior Colour | SLATE |
| VIN | 1FT7W2BA1TEE25264 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | 6.8L 2V DEVCT NA PFI V8 GAS |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Starting at $86,055
You Save -$7,256
Your Price $78,799
Plus Spin & Win
Cash or Prizes!
Cash or Prizes!
2026 Ford Super Duty F-250 SRW XLT 4x4 Crew Cab 8' Box
| Stock # | 26SD705 |
| Status | New |
| Exterior Colour | OXFORD WHITE |
| Interior Colour | BLACK |
| VIN | 1FT7W2BA2TEE45345 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | 6.8L 2V DEVCT NA PFI V8 GAS |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Starting at $86,555
You Save -$7,000
Your Price $79,555
Plus Spin & Win
Cash or Prizes!
Cash or Prizes!
2026 Ford Super Duty F-250 SRW XLT 4x4 Crew Cab 8' Box
| Stock # | 26SD668 |
| Status | New |
| Exterior Colour | OXFORD WHITE |
| Interior Colour | SLATE |
| VIN | 1FT7W2BN3TEE23275 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | 7.3L 2V DEVCT NA PFI V8 GAS |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Starting at $86,885
Plus Spin & Win
Cash or Prizes!
Cash or Prizes!
2026 Ford Super Duty F-250 SRW Lariat 4x4 Crew Cab 8' Box
| Stock # | 26SD625 |
| Status | New |
| Exterior Colour | OXFORD WHITE |
| Interior Colour | BLACK ONYX |
| VIN | 1FT7W2BA8TEE25634 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | 6.8L 2V DEVCT NA PFI V8 GAS |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Starting at $103,679
You Save -$9,000
Your Price $94,679
Plus Spin & Win
Cash or Prizes!
Cash or Prizes!
2026 Ford Super Duty F-250 SRW Lariat 4x4 Crew Cab 6.75' Box
| Stock # | 26SD276 |
| Status | New |
| Exterior Colour | CARBONIZED GREY |
| Interior Colour | BLACK ONYX |
| VIN | 1FT7W2BT1TEC25504 |
| Drivetrain | 4x4 |
| Engine | Turbocharged 6.7L 4V OHV POWER STROKE V8 TURBO DIESEL B20 |
| Transmission | 10-Speed Automatic w/Dual Shift Mode |
Starting at $116,038
You Save -$14,000
Your Price $102,038
Plus Spin & Win
Cash or Prizes!
Cash or Prizes!






